| SKU | NXA-PAC-650W-PI= |
|---|---|
| EAN | 0882658859540 |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Compatibility | Nexus 93180YC-EX |
| Product colour | Grey |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Technical details | |
| Power | |
| Total power | 650 W |
| Performance | |
Write Your Own Review
We found other products you might like!
BestsellerHPE Aruba Networking X372 54VDC 680W 100-240VAC Power SupplyOnly £365.81 £304.84 -
You may also be interested in
| Product |
Cisco NXA-PAC-650W-PI= network switch...
Only
Recommended
Cisco PWR-RGD-AC-DC-H= network switch...
Only
Bestseller
HPE Aruba Networking X372 54VDC 680W 1...
Popular
HPE Aruba Networking X371 12VDC 250W 1...