Cisco PWR-C6-125WAC= network switch component Power supply
SKU
PWR-C6-125WAC=
  • Free 9 - 5 UK Technical Support
4 In stock
Order by 4.30pm to get delivery from the next working day
f / Cisco Catalyst 9200, spare
More Information
SKU PWR-C6-125WAC=
EAN 0889728197434
Manufacturer Cisco
Availability Y
Features
Product typePower supply
InternalYes
Product colourBlack, Grey
Harmonized System (HS) code85177900
Colour
Product colourBlack, Grey
Technical details
InternalYes
CompatibilityCisco
Performance
CompatibilityCisco
Power
Total power125 W
Write Your Own Review
You're reviewing:Cisco PWR-C6-125WAC= network switch component Power supply
Your Rating
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Cisco PWR-C6-125WAC= network switch component Power supply
Hot Product
Cisco PWR-C6-125WAC= network switch co...
HPE Aruba Networking X371 12VDC 250W 100‑240VAC PS network switch component Power supply HPE Aruba Networking X371 12VDC 250W 1...
Cisco PWR-C1-350WAC-P= network switch component Power supply
Bestseller
Cisco PWR-C1-350WAC-P= network switch...
HPE Aruba Networking X372 54VDC 1050W 110‑240VAC PS network switch component Power supply HPE Aruba Networking X372 54VDC 1050W...