P52756-B21
  • Free 9 - 5 UK Technical Support
5 In stock
Order by 4.30pm to get delivery from the next working day
ProLiant DL320 Gen11 Performance Heat Sink Kit
More Information
SKU P52756-B21
EAN 0190017587059
Manufacturer HPE
Availability Y
Weight & dimensions
Width252.4 mm
Weight850 g
Height135 mm
Depth287.3 mm
Technical details
Weight (imperial)0.852 kg (1.88 lbs)
Other features
Write Your Own Review
You're reviewing:HPE ProLiant DL320 Gen11 Performance Heat Sink Kit
Your Rating
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product HPE ProLiant DL320 Gen11 Performance Heat Sink Kit
New
HPE ProLiant DL320 Gen11 Performance H...
Eaton ELRACK rack accessory Eaton ELRACK rack accessory
APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pass through holes APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pa...
APC Horizontal Cable Organizer 1U
Hot Product
StarTech.com 1U 4-Post Adjustable Vented Server Rack Mount Shelf - 330lbs(150 kg) - 19.5 to 38in Adjustable Mounting Depth Universal Tray for 19" AV/ Network Equipment Rack - 27.5in Deep