Only
£345.79
£288.16
- Delivery in 1 - 2 Working Days
- Free Mainland UK Delivery
- Setup & Installation Services
- Free 9 - 5 UK Technical Support
81 In stock
Order by 4.30pm to get delivery from the next working day
For further enquiries or quotation requirements, please feel free to drop us a message.
Aruba Networking AP-MNT-MP10-U Campus AP Universal 10-pack Mount Bracket Kit
| SKU | S0J40A |
|---|---|
| EAN | 0190017628967 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 181.4 g |
| Width | 36 mm |
| Depth | 155 mm |
| Height | 211 mm |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
Write Your Own Review
We found other products you might like!
-
Cisco Meraki MA-ANT-3-E6 network antenna RP-TNC 7 dBiOnly £483.46 £402.88 -
Hot ProductCisco Meraki MA-ANT-25 network antenna Sector antenna N-type 8 dBiOnly £286.04 £238.37 -
PopularCisco Meraki MA-ANT-27 network antenna Sector antenna N-type 12 dBiOnly £286.07 £238.39 -
RecommendedCisco AIR-ANT2568VG-NS= network antenna Omni-directional antenna N-type 8 dBiOnly £396.58 £330.48 -
BestsellerCisco AIR-ANT2547VG-NS network antenna Omni-directional antenna N-type 7 dBiOnly £357.04 £297.53
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-U Cam...
Only
£345.79
£288.16
|
Popular
Cisco Meraki MA-ANT-25 network antenna...
Only
£286.04
£238.37
|
New
Cisco Meraki MA-ANT-27 network antenna...
Only
£286.07
£238.39
|
Cisco Meraki MA-ANT-3-E6 network anten...
Only
£483.46
£402.88
|
Recommended
Cisco AIR-ANT2568VG-NS= network antenn...
Only
£396.58
£330.48
|
Bestseller
Cisco AIR-ANT2547VG-NS network antenna...
Only
£357.04
£297.53
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
S0J40A
|
MA-ANT-25
|
MA-ANT-27
|
MA-ANT-3-E6
|
AIR-ANT2568VG-NS=
|
AIR-ANT2547VG-NS=
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|







