Only
£1,675.51
£1,396.26
- Delivery in 1 - 2 Working Days
- Free Mainland UK Delivery
- Setup & Installation Services
- Free 9 - 5 UK Technical Support
7 In stock
Order by 4.30pm to get delivery from the next working day
For further enquiries or quotation requirements, please feel free to drop us a message.
Aruba Networking X372 54VDC 1600W 110-240VAC Power Supply
| Total power | 1600 W |
|---|---|
| SKU | JL670A |
| EAN | 0190017339696 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Cooling | |
|---|---|
| Cooling type | Active |
| Power | |
| Total power | 1600 W |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Cooling type | Active |
| Weight & dimensions | |
| Width | 41 mm |
| Depth | 84 mm |
| Height | 226 mm |
| Weight | 997.9 g |
Write Your Own Review